Armastad reisida autoga?

Joosta mööda kauplusi, kohvikuid ja muuseume? Jala kõike ei jõua…:(

Meile kõigile meeldib reisida autoga ja seda võimalikult mugavalt. Matkal rõõmustavad meid kohvikud ja kiirteed ning tasuta WIFI. Kuid kuidas mugavustest mitte loobuda olles näiteks Veneetsias, Bernis või Pariisis?
1) sõita autoga kesklinnnas pole kõige parem mõte. Ummikud, olematu parkimisvõimalus – kallis.
2) Auto võib ääreluinna jätta ja minna ja minna kuni kesklinnani välja. Otsida siis metrood, ekselda suundadevalikul, osta pileteid ja nii edasi. Siis jääle jalgsi, läbida päevas 10-15 kilomeetrit ja vaaruda õhtul auto juurde tagasi…
3) Võtta hotell parklaga kesklinnas. Ja ikkagi tuleb jalgsi palju kõndida. Kas tuleb tuttav ette?! Kes reisib, see teab. Kes alles kavatseb reisima hakata, see arvestagu sellega. Te väsite sedacvõrd, et ei suuda hoomata isegi väikest osa igast linnast. Ja isegi isu kaob ära.


Viska auto pakiruumi ”eratas” ja hoiad kokku energiat, aega ja raha.


Soovitame soojalt! Pistke pakiruumi kaks elektritõukeratast. Ta saate kohe eelise enamuse transpordiliikide ees. Kõik teed ja jalakäijate rajad on teie ees valla. Võite julgelt sõita suvalisse muuseumi, poodi või kohvikusse. Te saate ära näha kõik ja enamgi veel. Hoidke kokku jõudu, aega ja raha.
Ja isegi kui teie elektritõukeratta aku saab tühjaks, saab seda kasutada kui tavalist tõukeratast andes jalaga hoogu ning aku taas täis laadida pole mingi mure suvalises poes või kohvikus. Isegi pooletunnisest laadimisest jätkub pikaks ajaks.

Kaubad

Allahindlus!
599.00 499.00
Allahindlus!
649.00 499.00
Allahindlus!
500.00 450.00